پت راید؛ اولین سامانه حمل و نقل حیوانات خانگی در ایران

پت راید؛ اولین سامانه حمل و نقل حیوانات خانگی در ایران


یکی از دغدغه‌های ذهنی رایج در صاحبان پت، حمل و نقل حیوانات خانگی است. خیلی وقت‌ها، به‌دلیل شلوغی کارهای روزانه،فرصت کافی برای رسیدگی به کارهای پت را نداریم.گاهی حتی به‌دلایلی، جا به جایی سگ و گربه برایمان ممکن نیست. شایدبه علل مختلفی، دوست نداشته‌باشیم صندلی ماشین پر از مو شود و یا باکس مخصوص حمل و نقل حیوانات خانگی نداریم؛ در چنین شرایطی حمل و نقل سگ و گربه را، باید به تاکسی حیوانات خانگی بسپارید. این تیم حرفه‌ای در جا به جایی حیوانات خانگی، با درنظر گرفتن تمامی نکات در حمل و نقل سگ و گربه، مورداعتمادترین گزینه برای این کار هستند.تهویه مناسب و باکس‌های مخصوص حمل و نقل این فرشته‌ها، از شاخص‌ترین ویژگی‌های این سامانه است. در ادامه، با پت راید، سامانه حمل و نقل حیوانات خانگی بیشتر آشنا می‌شوید.
 

پت راید چیست؟

پت راید، تنها سامانه حمل و نقل حیوانات خانگی در ایران است که با حمل و نقل و جا به جایی حیوانات خانگی و ارائه خدمات مطلوب به آن‌ها، مشکل بسیاری از علاقه‌مندان به حیوانات خانگی را، رفع کرده‌است.

اینسامانه که به‌عنوان تاکسی حیواناتخانگی یا همان تاکسی سگ و گربه شناخته می‌شود، با رعایت آخرین استانداردهای حمل ونقل سگ و گربه در جهان،بهترین خدمات را، جهت جا به جایی سگ و گربه در ایران، ارائهمی‌کند.

 

دست‌یابیبه خدمات مطلوب تاکسی سگ و گربه، با سامانه petride.irامکان‌پذیر است. پتراید، بهترین کیفیت خدمات را با حرفه‌ای‌ترین نیروها، ارائه می‌دهد.

 

 

مزایای استفاده از پت راید

رسیدگیبه حیوانات خانگی، از زمان به سرپرستی گرفتن آن‌ها، بخشی از مسئولیت‌های ما محسوبمی‌شود. ممکن است، زمان کافی برای مراجعه به‌موقع به دامپزشکی نداشته باشید. درچنین شرایطی، پت راید نماینده شما در دامپزشکی خواهد بود و مسئولیت حمل و نقل سگ وگربه، از منزل تا دامپزشکی را برعهده می‌گیرد.

اینسامانه، با داشتن کادری متخصص و متعهد، سلامت پت را تضمین می‌کند و تمامی نکاتی کهلازم است، با دامپزشک پت، درمیان بگذارید را به‌ آن‌ها منتقل می‌کند. درواقع، باهمکاری سامانه حمل و نقل حیوانات خانگی، علاوه‌بر تاکسی حیوانات خانگی، سرپرستموقتی، برای پیگیری درمان و ویزیت پت، خواهید داشت.

با چنینامکانات ویژه و خاصی، می‌توانید ضمن استفاده از خدمات تاکسی سگ و گربه و حمل و نقلحیوانات خانگی، سلامت پت را با ویزیت‌های به‌موقع دامپزشکی، حفظ کنید و کیفیتزندگی این حیوانات خانگی را تضمین نمایید.

تیم پتراید، افرادی آموزش دیده رابرای جا به جایی سگ و گربه استخدام نموده‌است که ضمناطلاع از قوانین حمل سگ با ماشین در ایران و سایر کشور، سفر کوتاه و ایمنی را، برایپت شما فراهم می‌کنند. جا به جایی سگ و گربه، نیازمند رعایت اصولی است که یک تاکسیسگ و گربه حرفه‌ای، باید آن را بدانند.

چطور از پت راید استفاده کنیم؟

اگربرای جا به جایی سگ و گربه، نگران هستید و مرکز معتبری به‌عنوان تاکسی سگ و گربهنمی‌شناسید، پت راید را به‌ شما معرفی می‌کنیم. استفاده از پت راید بهترین گزینهبرای انتقال حیوانات به محل‌های موردنظر است.

کافیاست ازطریق سایتpetride.ir، درخواست حمل و نقل سگ و گربه خود را ثبت کنید. پس ازثبت درخواست، اپراتور پت راید، بهترین راننده را جهت جا به جایی سگ و گربه شما،پیدا کرده و با شما تماس می‌گیرد، تا پس از پرداخت هزینه، تاکسی سگ و گربه را برای‌تاننهایی کند.

 

با پتراید، استفاده از خدمات جا به جایی سگ و گربه و حمل و نقل سگ و گربه را با اطمینانخاطر، تجربه کنید. مطمئن باشید، پت عزیزتان، با سامانه جا به جایی حیوانات خانگی وامکاناتی مثل: تهویه مطبوع، باکس‌های مناسب و رانندگی ایمن، بهترین سفر درون شهری راتجربه خواهدکرد.پت راید را به‌عنوان بهترین راه‌کار حمل و نقل سگ و گربه، بهدوستان‌تان معرفی کنید.

مطالب ویژه

گفتگو آنلاین