لنکشر هیلر

Lancashire Heeler

گروه: سگهای کار

عکس لنکشر هیلر

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

در یک نگاه

ارتفاع:
نر 25 تا 31 سانتی متر ماده 25 تا 31 سانتی متر
وزن: نر 3 تا 6 کیلوگرم
ماده 3 تا 6 کیلوگرم
طول عمر: 12 تا 13 سال

آگهی فروش نژاد سگ لنکشر هیلر

آگهی برای این نژاد ثبت نشده است

مشاهده قیمت و خرید لنکشر هیلر >

توضیحات

لَنکَشِر هیلِر سگی است کوچک که پاها در مقایسه با اندام حیوان کوتاه می باشند. گوشها برافراشته ، بزرگ و در فاصله با یکدیگر قرار دارند (گوشهای افتاده مورد پسند پرورش دهندگان نمی باشد). چشمها تیره و براق می باشند. دارای گردن بلند و عمیق است و دم در امتداد خط پشت به حالت افراشته قرار می گیرد. پوشش خارجی بدن بصورت فصلی بلند و کوتاه تر می شود. در فصل زمستان حالت متراکم و پر پشت تر و در تابستان بصورت نرم و درخشان در می آید.

مشکلات سلامتی

مشکل و بیماری خاصی قابل ذکر نمی باشد.

خلق و خو

این نژاد بسیار باهوش است و نسبت به افرادی که می شناسد رفتار دوستانه ای دارد حال آنکه با غریبه ها خو نمی گیرد. مهارت زیادی در شکار موش و خرگوش دارد. همراه و دوست بسیار خوبی است خصوصاً برای بزرگسالان. گاهی اوقات لجباز می شود و آموزش دادن به او مشکل می شود. لَنکَشِر هیلِر استعداد فوق العاده ای در چوپانی گوسفندان ، بزها و اسب ها دارد.

فعالیت بدنی

لَنکَشِر هیلِر بسیار پر انرژی است و باید او را دائماً مشغول نگه داشت.

پوشش

آراستن موهای صاف و کوتاه این نژاد آسان می باشد. برس کشیدن منظم و شست و شو در مواقع ضروری پیشنهاد می شود. این نژاد دارای ریزش موی فصلی می باشد.

شرایط نگهداری

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد. اصولاً در داخل خانه آرام است و نیازی به حیاط ندارد. در صورتی که برایش یک سر پناه تهیه کنید می تواند به راحتی در فصول سرما خارج از خانه زندگی کند.

تاریخچه

اجداد لَنکَشِر هیلِر را نژادهای لَنکَشِر هیلِر باستانی ، Welsh Corgi و Manchester Terrier تشکیل می دهند. خصوصیات لَنکَشِر هیلِر امروزی بسیار شبیه به اجدادش می باشد و اگرچه هنوز هم استعدا خوبی در امر چوپانی دارد اما کمتر از او برای این کار استفاده می شود.

پرسش و پاسخ

0 پرسش

پرسشی ثبت نشده است!

معرفی نژاد سگ لنکشر هیلر - Lancashire Heeler
معرفی نژاد سگ لنکشر هیلر - Lancashire Heeler

آگاهی قبل از سرپرستی

02128420168

09121307070

آگاهی قبل از سرپرستی

درخواست مشاوره

باشگاه اطلس دام پارسیان

آگاهی قبل از سرپرستی

تماس 02128420168 تماس 09121307070
گفتگو آنلاین