انگلیش اسپرینگر اسپانیل

English Springer Spaniel

گروه: اموخته با تفنگ

عکس انگلیش اسپرینگر اسپانیل

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

در یک نگاه

ارتفاع:
نر 48 تا 56 سانتی متر ماده 46 تا 51 سانتی متر
وزن: نر 20 تا 25 کیلوگرم
ماده 18 تا 23 کیلوگرم
طول عمر: 10 تا 12 سال

آگهی فروش نژاد سگ انگلیش اسپرینگر اسپانیل

آگهی برای این نژاد ثبت نشده است

مشاهده قیمت و خرید انگلیش اسپرینگر اسپانیل >

توضیحات

انگليش اسپرينگر اسپانيل سگي است خوش بنيه ‏، با جثه اي متوسط و گوشهاي بلند و آويزان. وزن نسبت به ظاهر سگ سبك است ، پاهاي جلو صاف و سر قدرتمند و سبك مي باشد و تقريباَ طول سر و گردن يكسان است. چشمها متوسط و پر محبت كه بسته به رنگ حيوان عسلي و يا قهوه اي مي باشد. بلندي گوشها تا بيني ادامه دارد. داراي فك قوي و دندانهاي منظم مي باشد. به رنگهاي جگري ، جگري-سفيد ، سفيد-مشكي و آبي يافت مي شود.

مشکلات سلامتی

مشكلات كفل ، بيماريهاي خوني ، بيماري صرع قابل ذكر است. اين نژاد استعداد زيادي در فربه شدن دارد ، بنابراين از دادن غذاي اضافه به آن اجتناب كنيد.

خلق و خو

سگي است آرام ، با رفتار دوستانه ، بسيار اجتماعي و عالي با كودكان. باهوش ، مطيع ، بازيگوش و پر انرژي ، با قدرت فراگيري بالا ، شجاع و شيرين. اين سگ عاشق همه است. دوست دارد تا هميشه در كنار انسانها باشد و از تنها ماندن بيزار است. عاشق شنا و بازي است. معمولاَ با ساير سگها و حيوانات خانگي خوب است. اگرتنها بماند ممكن است زياد پارس كند مگر اينكه در تولگي به خوبي آموزش ببيند. اسپرينگر داراي دو نوع مزرعه اي (شكاري) و خانگي است. نوع شكاري آن براي شكار پرورش مي يابد ، داراي موهاي كوتاه تر و انرژي بيشتر است و نوع نمايشي (خانگي) داراي موهاي بلندتر است كه غالباً قسمتهاي جگري و مشكي رنگ آن بيشتر از سفيدش مي باشد و عموماً آرامتراند.

فعالیت بدنی

هر چقدر با آن بازي و ورزش كنيد لذت مي برد. به پياده روي ، شنا ، دويدن و آوردن اشياع علاقه زياد دارد.

پوشش

آراستن موهاي نوع شكاري آن آسانتر است و تنها برس كشيدن هفتگي كفايت مي كند. حال آنكه نوع نمايشي آن به آراستن بيشتري نياز دارد تا موهايش به حالت نمدي در نيايد. استحمام و استفاده از شامپو خشك تنها در مواقع ضروري پيشنهاد مي شود. داخل گوشها بايد مرتباً پاك شود تا چرك نكند و همچنين موهاي زير پنجه ها كوتاه گردد.

شرایط نگهداری

اي نگهداري در آپارتمان مناسب مي باشد به شرط آنكه در طول روز به انداره كافي فعاليت بدني داشته باشد. به زندگي شهري بخوبي خوي مي گيرد و يك حياط متوسط بسيار مناسب خواهد بود.

تاریخچه

اجداد اسپرينگل را سگهاي اسپانيل انگليسي تشكيل مي دهند. در دوره رونسانس بهترين همراه شكارچيان بوده است. در سال 1700 در آمريكا به شهرت رسيد ، از آن به عنوان شكارچي ، پي گرد و باز آورنده شكار ، ديدبان و سگ خانگي استفاده مي شود.

پرسش و پاسخ

1 پرسش

جمال الدین آریایی راد سه شنبه 12 اردیبهشت 1402

فوق العاده هست
با تشکر

مدیر سایت شنبه 27 خرداد 1402

🙏🌸


معرفی نژاد سگ انگلیش اسپرینگر اسپانیل - English Springer Spaniel
معرفی نژاد سگ انگلیش اسپرینگر اسپانیل - English Springer Spaniel

آگاهی قبل از سرپرستی

02128420168

09121307070

آگاهی قبل از سرپرستی

درخواست مشاوره

باشگاه اطلس دام پارسیان

آگاهی قبل از سرپرستی

تماس 02128420168 تماس 09121307070
گفتگو آنلاین