قیمت و خرید نژاد سگ پودل مینیاتوری | Poodle - Miniature

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله پودل مینیاتوری

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ پودل مینیاتوری | Poodle - Miniature

احتمالا شما هم عاشق موهای پشمالو و صورت بانمک پودل مینیاتوری هستید. سگ نژاد پودل مینیاتوری یکی از محبوب‌ترین نژادهایی است که این روزها در شبکه‌های اجتماعی غوغا کرده است. زیبایی چهره، استایل بامزه، ابعاد کوچک و موهای فر و بدن پشمالوی این نژاد اصلی‌ترین دلیل انگیزه افراد برای خرید آن است.

در این بهش تمام جزییاتی که قبل از خرید پودل مینیاتوری باید بدانید را بررسی می‌کنیم.

پودل مینیاتوری

ویژگی‌ های ظاهری  پودل مینیاتوری

پودل مینیاتوری یک نژاد سگ کوچک و باهوش است. این نژاد دست و پاهای نسبتا بلندی دارد. پوشش موهای پودل به شکل فر و متراکم است. همین فر بودن موها موجب شده است تا محبوبیت پودل چندین برابر شود. پودل مینیاتوری با پوزه گرد و نسبتا کوتاه، استایل جذابی دارد. چشم‌های گرد و دکمه‌ای با گوش‌های کوتاه که از موهای فر پوشیده شده است، صورتی عروسکی را برای شما تداعی می‌کند. ابعاد پودل مینیاتوری بسیار کوچک‌تر از پودل ساده و جاینت است.  این نژاد به دلیل دست و پاهای نسبتا بلند، خیلی سریع می‌دهد و حرکات او شما را به یاد انیمیشن‌های بامزه می‌اندازد. به دلیل ساختار موها و تراکم آن‌ها، برس کشی روزانه بخش مهم نگهداری از آن ها است. یادتان باشد که حفظ نظافت و سلامت پوست و مو در پودل اهمیت دارد. پس استحمام دوره‌ای در زمانی که توسط دامپزشک تعیین می‌شود ضروری است.

پودل مینیاتوری فروش

ویژگی‌ های اخلاقی پودل مینیاتوری

سگ پودل مینیاتوری به عنوا یک نژاد باهوش شناخته می‌شود. در بسیاری از رده بندی‌ها، پودل بالاترین رتبه در هوش و یادگیری را به خودش اختصاص داده است. پودل مینیاتوری به بهترین شکل ممکن می‌تواند شما را برای یک زندگی فانتزی بامزه همراهی کند. این نژاد بسیار باهوش و خوش اخلاق است. به همین دلیل زندگی با آن ها بسیار لذتبخش است. آموزش پذیری پودل‌های مینیاتوری بالا است. پودل‌ها سگ‌های شجاعی هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند. به همین دلیل با آموزش‌های ساده و تمرین می‌توانید از آن ها سگ هایی اجتماعی و گوش به فرمان بسازید. مهربانی این پودل‌ها به شدت دوست داشتنی است. پودل به عنوان یک سگ در چارچوب خانواده شناخته می‌شود و ارتباط خوبی با کودکان دارد. پس اگر کودک یا حیوان خانگی دیگری دارید، از بابت زندگی مطلوب آن‌ها خیال‌تان آسوده باشد. بهتر است بدانید که پودل‌ مینیاتوری مثل شیطونک بالا و پایین می‌پرد! میل به فعالیت زیاد و انرژی بالا از ویژگی‌های مهم این نژاد است که باید به آن توجه کنید. چرا که بازی، تفریح، پیاده روی و تخلیه انرژی روزانه از مهم‌ترین بخش‌های نگهداری از این نژاد محسوب می‌شود. انعطاف پذیری این نژاد بسیار زیاد است و شما می‌توانید با خیال آسوده در شرایط گوناگون از همراهی پودل لذت ببرید.

پودل مینیاتوری ارزان

نکات مهم خرید پودل مینیاتوری

قبول مسئولیت نگهداری از سگ‌ها از هر نژادی، نیازمند آگاهی و کسب اطلاعات است. شما قبل از خرید پودل مینیاتوری باید بدانید که این نژاد تا چه اندازه نیازمند مراقبت و نگهداری است. به همین دلیل دراین بخش به پاسخ سوالات شما در این خصوص اشاره می‌کنیم و اطلاعاتی به روز ارائه خواهیم کرد.

 

شرایط نگهداری از پوست و مو پودل مینیاتوری

پودل‌ها پوست و موهای آسیب پذیری دارند! نگهداری از آن ها با کمک برس کشی روزانه  و رعایت بهداشت ممکن است. شما باید از شامپو با کیفیت و مخصوص سگ برای شست و شو استفاده کنید. نگهداری از پوست و مو با در نظر گرفتن این موارد ممکن می شود.

 

تغذیه سگ نژاد پودل مینیاتوری

توجه به تغذیه در کیفیت زندگی سگ‌ها موثر است. سگ پودل مینیاتوری باید یک رژیم غذایی متناسب بر اساس سن، وزن، فعالیت روزانه و بیماری‌های احتمالی در پیش بگیرد. شما باید هوشمندانه نسبت به رعایت بالانس تغذیه سگ‌ها اقدام کنید. داشتن یک تغذیه با کیفیت، اهمیت بالایی دارد. تغذیه با کیفیت به وسیله غذای خشک و غذای تر انجام می‌شود. در نظر گرفتن این جزییات با توجه به نظر دامپزشک ممکن است.

نژاد پودل مینیاتوری

تخلیه انرژی روزانه پودل مینیاتوری

تخلیه انرژی روزانه یکی از مهم‌ترین پارامترهای نگهداری از سگ‌ها است. شما باید روزانه برای تخلیه انرژی پودل مینیاتوری برنامه ریزی کنید. به این ترتیب پودل مینیاتوری با یک بالانس رفتاری مناسب، آماده آموزش و فرمان پذیری می‌شود. یادتان باشد که عدم توجه به این نکته، موجب می‌شود تا ریسک بروز ناهنجاری‌های رفتاری در سگ‌تان افزایش یابد.

 

رعایت بهداشت دهان و دندان در پودل مینیاتوری

بخش مهمی از کیفیت زندگی سگ‌ها وابسته به سلامت دهان و دندان آن ها است تا بتوانند تغذیه مناسبی داشته باشند. به همین دلیل مراقبت از دندان‌های سگ، اولویت بالایی دارد و ضروری است. شما باید هوشمندانه با درک اصول مراقبت و رعایت بهداشت دهان و دندان، از پوسیدگی و بروز بیماری دهان و دندان سگ پیشگیری کنید.

بهترین نژاد پودل مینیاتوری

ضرورت آموزش به سگ‌ پودل مینیاتوری

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پودل مینیاتوری به دلیل ابعاد کوچک، نیاز به آموزش ندارد. اما واقعیت ماجرا چنین نیست! آموزش سگ پودل مینیاتوری بسیار ضروری است، چرا هرگونه بی توجهی در این خصوص منجر به بروز ناهنجاری‌های رفتاری می‌شود.

بهترین قیمت پودل مینیاتوری

آیا سگ پودل مینیاتوری سر و صدا دارد؟

سگ پودل مینیاتوری اغلب نسبت به تغییرات حساس است. به همین دلیل گاهی واکنش‌های هیجانی بروز می‌دهد. در صورتی که بخواهید از پودل در آپارتمان نگهداری کنید، کافی است آموزش‌های اولیه و رفتاری را توجه کنید. به همین ترتیب پودل بدون سر و صدای اضافی، مناسب زندگی آپارتمان است.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین