قیمت و خرید نژاد سگ چی واوا | Chihuahua

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله چی واوا

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ چی واوا | Chihuahua

اگر بخواهید برای داشتن یک نژاد جذاب و بامزه برنامه ریزی کنید که ابعاد بسیار کوچکی دارد، قطعا این نژاد چی واوا است! سگ نژاد چی واوا با ابعاد بسیار کوچک و بامزه، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند و خیلی راحت آن را حمل و نقل کنید. اما بهتر است بدانید که نگهداری از سگ نژاد چی واوا، نیازمند آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص است.

پس همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری از چی واوا کسب کنید.

چی واوا

 

ویژگی ظاهری سگ نژاد چی واوا Chihuahua 

سگ چی واوا (Chihuahua)  به عنوان یک سگ مینیاتوری کوچک شناخته می‌شود. این نژاد به شدت ظریف است و گوش های سیخ شده آن به شدت خودنمایی می‌کند. ظاهر سگ‌ نژاد چی واوا یک نژاد کوچک از سگ‌ با تمام جزییات است. به این ترتیب ظاهر سگ‌ با پوزه کشیده و گوش‌های سیخ شده، بسیار جذاب است.  این نژاد اندازه کوچکی دارد و خیلی راحت می‌توانید او را با خودتان هر جایی ببرید. همراه همیشگی شما وزنی بین 900 گرم تا زیر 3 کیلوگرم دارد. پس بدیهی است که این نژاد بسیار ریزه میزه است. چیواوا سر کوچکی دارد و نسبت به بدن او، ابعاد بزرگی دارد. وجه تمایز این نژاد با سایر نژادها، در ابعاد مینیاتوری است. تصور کنید چشم‌های درشت چی واوا تا چه اندازه می‌تواند حس همراه داشتن یک عروسک را تداعی کند. چشم‌های دکمه‌ای در کنار گوش‌های بزرگ این نژاد، به شدت خودنمایی می‌کند. پوست این نژاد بسیار نرم و لطیف است و با داشتن موهای کوتاه مخملی شکل به رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی، سفید، کرم و طلایی، می‌تواند ظاهری زیبا خلق کند. دم این نژاد کوتاه و پهن است. شکل و ظاهر دم به صورت کمانی است و حالتی بانمک به این سگ بخشیده!

نژاد چی واوا

ویژگی اخلاقیات سگ نژاد چی واوا Chihuahua 

اطلاع از خلقیات هر نژاد، به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای زندگی در کنار او تصمیم بگیرید. سگ چی واوا از لحاظ اخلاقیات، یک نژاد زیبا و پرانرژی است.‌ این نژاد به شدت پر هیجان و پر تحرک است. رفتار محبت آمیز این نژاد تاحدی است که می‌توانید او را به عنوان یک دوست مهربان در خانه و بین خانواده داشته باشید. چی واوا بسیار باهوش است، شما می‌توانید با این نژاد حس و حال خوبی را تجربه کنید. یادتان باشد که چی واوا عاشق توجه است. شما روزانه می‌توانید به این نژآد محبت کنید، او را نوازش کنید و ساعات آرامش بخشی را با او تجربه کنید. به این ترتیب همه چیز برای دستیابی به یک آرامش عالی و همزیستی خوب فراهم است.

فروش نژاد چی واوا

نکات مهم نگهداری از سگ چی واوا

آگاهی از نکات مهم نگهداری از سگ چی واوا، به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای داشتن یک سگ بامزه تصمیم بگیرید. به این ترتیب مسئولیت مراقبت و نگهداری از سگ عزیزتان را آگاهانه بپذیرید.

 

تغذیه سگ چی واوا

اگر بخواهید برای خرید سگ چی واوا اقدام کنید، بهتر است بدانید که توجه به تغذیه در این نژاد اهمیت زیادی دارد. این نژاد سگ، بسیار حساس است و باید حتما تغذیه‌ای بسیار متوازن داشته باشد. سگ نژاد چی واوا، می‌تواند با غذای خشک و تر تغذیه کند. اما برای درک میزان غذای مورد نیاز پت، باید به جدول پشت غذای خشک مراجعه کنید یا از دامپزشک متخصص در زمینه میزان تغذیه پت سوال کنید.

سگ چی واوا ارزان

آیا سگ چی واوا مناسب زندگی در کنار کودکان است؟

بله، خوشبختانه سگ چی واوا رفتار دوستانه‌ای با کودکان دارد. به همین دلیل می‌توانید با خیال آسوده سگ را در کنار کودکان قرار داده و از ارتباط زیبای آن‌ها لذت ببرید. سگ شی واوا به دلیل ارتباط نزدیک و صمیمانه با کودکان، به شدت مهربان، مسئول و آرام است.

 

آیا نگهداری روزانه چی واوا مشکل است؟

برای نگهداری از چی واوا لازم است تا نکاتی را بدانید. توجه به تغذیه ابتدایی‌ترین بخش ماجرا است. توجه به نظافت و رسیدگی به موها، دهان و دندان پت بسیار ضروری است و در کیفیت زندگی آن‌ها تاثیر مستقیمی دارد. از سوی دیگر، توجه به آموزش و اصلاح رفتار نیز موضوع مهمی است که باید مدنظر قرار دهید.

خرید نژاد چی واوا

آیا چی واوا  نسبت به تحمل سرما و گرما مقاوم است؟

با توجه به اندازه کوچک بدن چی واوا، حرارت و سرما برای آن‌ها اهمیت بالایی دارند. معمولا تحمل گرما و سرما در این نژاد بسیار کم است و شما برای نگهداری از سلامت پت، باید حتما فضای مناسبی از نظر دما ایجاد کنید.

 

بهداشت دهان و دندان چی واوا چگونه است؟

 نژاد چی وا وا دارای دهان و دندان های بسیار کوچکی است. به همین دلیل ضرورت مراقبت از آن‌ها ایجاب می‌کند که در این خصوص با جدیت عمل کنید. چی واوا به شدت در معرض بیماری‌های دهان و دندان قرار دارد. به همین دلیل لازم است تا نسبت به پیشگیری از این موضوع، روند استفاده از دهانشویه، مسواک و خمیر دندان مخصوص سگ را به عنوان روتین مدنظر داشته باشید.

بهترین قیمت نژاد چی واوا

آیا چی واوا نیازمند پیاده روی روزانه است؟

برای نگهداری از چی واوا، لازم است بدانید که نحوه نگهداری از پت چگونه است. آیا نیازهای او را می دانید؟ قطعا پیاده روی روزانه و تخلیه انرژی بخش مهمی از زندگی این نژاد است. تحرک بالا و انرژی زیاد، ویژگی چی واوا است. پس بدیهی است که نیاز روزانه این نژاد، پیاده روی و تخلیه انرژی است.

 

مراقبت از چشم و گوش چی واوا

 سگ نژاد چی واوا، چشم های برجسته ای دارد و به شدت در معرض آسیب قرار دارد. مراقبت از چشم‌های این نژاد در مواجهه با سایر نژادها بسیار جدی است. از سوی دیگر، گوش‌های چی واوا کاملا ایستاده است و ریسک ورود اجسام خارجی و رطوبت به داخل گوش بالا است. پس باید در این خصوص مراقبت و نگهداری را جدی بگیرید.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین