قیمت و خرید نژاد سگ روتوایلر | Rottweiler

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله روتوایلر

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ روتوایلر | Rottweiler

یکی از جذاب‌ترین نژادهای سگ برای نگهداری، روتوایلر  (rottweiler)است. چهره جذاب این نژاد با پوشش مو کوتاه و مشکی رنگ و صورتی با موهای قهوه‌ای به شدت می‌تواند در دل ما جا پیدا کند. سگ نژاد روتوایلر با دارا بودن چهره‌ای دوست داشتنی و جدی، تمام نیاز شما به یک سگ نگهبان و محافظ را پاسخ می‌دهد. قدرت بدنی بالای این نژاد در کنار هوش بالای او می‌تواند یک ترکیب شگفت انگیز باشد. در این بخش به بررسی دقیق هر آنچه باید از نژاد روتوایلر بدانید، می‌پردازیم.

سگ نژاد روتوایلر

ویژگی های نژاد روتوایلر

پیش از به سرپرستی گرفتن سگ‌ها در هر نژادی، باید ویژگی شخصیتی، جسمی و اخلاقی آن‌ها را کشف کنید. هر فرد متناسب با سبک زندگی، علایق و شرایطی که تجربه می‌کند، شانس نگهداری از برخی نژادها را دارا است. به همین دلیل آگاهی در این خصوص اهمیت بالایی دارد. در این بخش به بررسی ویژگی‌های این نژاد دوست داشتنی اشاره می‌کنیم تا برای خرید روتوایلر هوشمندانه عمل کنید.

فروش نژاد روتوایلر

ویژگی ظاهری روتوایلر

راتوایلرها به عنوان سگ‌های نگهبان و محافظ شناخته می‌شوند. بدن بسیار قوی، مقاوم و چهره‌ای دوست داشتنی ویژگی ظاهری این نژاد است. گوش‌های افتاده در روتوایلر چهره او را کمی مهربان‌تر نشان می‌دهد. موهای کوتاه و براق در تمام بدن او وجود دارند و رنگ رایج مشکی را به نمایش می‌گذارند. در چهره روتوایلر بخش‌های قهوه‌ای رنگی وجود دارند که مشخصه اصلی این نژاد است. پوزه کشیده و لب‌های آویزان از دو طرف نیز بخشی از هویت ظاهری این نژاد است. دست و پاهای قوی و بلند روتوایلر حسی از برتری را ایجاد می‌کند که برای محافظت و گارد امتیاز جذابی است.

 

ویژگی‌های کلی روتوایلر

پیش از اقدام به خرید سگ روتوایلر بهتر است بدانید که این نژاد طول عمر 8 الی 10 ساله دارد. وزن او به حدود 35 تا 60 کیلوگرم می‌رسد که قطعا جابجایی و حمل دشواری در مواقع خاص به صاحب خود تحمیل می‌کند. قد این نژاد بیش از نیم متر الی 69 سانتی متر است. اصالت نژاد روتوایلر مربوط به آلمان است.

روتوایلر ارزان

 

آیا روتوایلر نژاد مهربانی است؟

شاید تصور کنید که این نژاد به دلیل توانایی بالای نگهبانی، روحیه مهربانی ندارد. اما نژاد راتوایلر معمولاً مهربان و صمیمی است و ارتباط خوبی با اعضای خانواده دارد. اما توجه داشته باشید که ارتباط او با کودکان زیر 2 سال، نیازمند آموزش و نظارت همیشگی است.

 

وضعیت سر و صدای روتوایلر در خانه چگونه است؟

توله روتوایلر سر و صدای نسبتا زیادی دارد و باید برای گذراندن این دوران کمی صبورانه عمل کنید. اما به طور کل می‌توان ادعا کرد که این نژاد به راحتی قابل تربیت است. شما به شخصه خودتان باید رفتار عادی و روزمره را کنترل کنید تا عادات اشتباه در این نژآد ایجاد نکنید. حساسیت زدایی به صدا نیز می‌تواند مانع از پرخاشگری یا سر و صدای اضافی در زمان شنیدن صدای رنگ تلفن، صدای آسانسور و... شود.

 

وضعیت آموزش پذیری روتوایلر چگونه است؟

خوشبختانه روتوایلر هوش بالایی دارد و در بخش آموزش پذیری در سنین پایین به شدت مطلوب عمل می‌کند. به همین دلیل باید حتما پس از به سرپرستی گرفتن روتوایلر، آموزش را آغاز کنید.

 

قدرت و استقامت بدنی نژاد روتوایلر چگونه است؟

یکی از نژادهای جذابی که می‌توانید با وجود آن حسی از قوی بودن در سگ‌ها را تجربه کنید، نژاد‌ روتوایلر است. این نژاد به دلیل ساختار بدنی بسیار قوی و دارای استقامت، همراه خوبی در پیاده روی، گردش و کوه نوردی محسوب می‌شود. فعالیت ورزشی به تقویت بدن او منجر می‌شود و همه چیز را برای تجربه یک شرایط خاص فراهم می‌کند.

 

آیا سگ روتوایلر به عنوان سگ گارد انتخاب مناسبی است؟

حس وفاداری و محافظت از اعضای خانواده و قلمرو در این نژاد بسیار قوی است. به همین دلیل می‌توان گفت که با خیال آسوده می‌توانید برای داشتن یک تجربه شگفت انگیز از محافظت، نژاد روتوایلر را انتخاب کنید. اما یادتان باشد که پروسه آموزش بسیار پیچیده است و شما باید حتما این بخش را به متخصصین آموزش سگ گارد بسپارید.

 

آیا نگهداری از سگ نژاد روتوایلر مشکل است؟

مراقبت از هر نوع حیوان خانگی دارای مسئولیت و محدودیت‌های خاصی است که باید از آن آگاهی داشته باشید. اما سگ نژاد روتوایلر با توجه به کوتاه بودن موها، دردسرهای مو ریزی کمتری برای شما دارد. سلامت اولیه او می‌تواند شرایط نگهداری را آسان تر کند. شما با یک روتین نگهداری و مراقبت می‌توانید به راحتی شرایط سگ را برای داشتن یک زندگی مطلوب فراهم کنید.

سگ روتوایلر اصیل

راهنمای خرید سگ نژاد روتوایلر

قبل از اقدام به خرید هر نژاد سگ، باید راهنمای خرید را مطالعه کنید تا هوشمندانه پا به این عرصه بگذارید. راهنمای خرید سگ روتوایلر به شما کمک می‌کند تا آگاهانه اقدام کنید و بهترین خرید سگ را تجربه کنید.

  1. بررسی شرایط خرید: ابتدا باید بررسی کنید که آیا شرایط نگهداری از سگ را دارید یا خیر! خرید سگ مسئولیت زیادی همراه دارد و باید متعهد باشید که تا پایان عمر تمام مسئولیت نگهداری از سگ را متحمل شوید. به این منظور خوب فکر کنید و تمام جوانب را بسنجید.
  2. انتخاب پرورش دهنده مطمئن: شما باید برای حفظ سلامت سگ و کیفیت زندگی شخصی خودتان در کنار او، تلاش کنید تا از پرورش دهنده معتبر اقدام به خرید نمایید. به این ترتیب شانس زیادی دارید تا سگی سلامت و با کیفیت تحویل بگیرید.
  3. تست‌های سلامت: طبق اصول خرید سگ، معمولا تست سلامت بخش مهمی از پروسه است. شما باید از خط نژادی سگ آگاه باشید تا مشکلات ژنتیکی و اختلالات این‌چنینی را پیشگیری کنید. از سوی دیگر بررسی دقیق توسط دامپزشک با انجام آزمایش خون و کیت‌های تشخیصی می‌تواند به شما در تاییدیه سلامت واقعی کمک کند. یادتان باشد که بررسی جوانب احتیاط موجب بهبود کیفیت زندگی شما و سگ دلبندتان می‌شود.
  4. تهیه لوازم مورد نیاز و توصیه‌های مهم: آگاهی از لوازمی که برای نگهداری از سگ روتوایلر نیاز دارید، به شما کمک می‌کند تا زندگی با کیفیتی برای او تدارک ببینید. جویا شدن توصیه‌های مهم در خصوص نگهداری از این نژاد، کمک می‌کند تا بتوانید با خیال آسوده یک فضای امن و سالن برای رشد سگ فراهم کنید.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین