قیمت و خرید نژاد سگ برنس مانتن داگ | Bernese Mountain Dog

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله برنس مانتن داگ

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ برنس مانتن داگ | Bernese Mountain Dog

همیشه قبل از به سرپرستی گرفتن سگ‌ها، باید اطلاعات جامعی در خصوص ان کسب کنید. برنس مانتن داگ به عنوان یکی از نژادهای جذاب و دوست داشتنی در سایز بزرگ شناخته می‌شود. برای خرید برنس مانتن داگ باید اطلاعاتی در خصوص آن کسب کنید. سگ برنس مانتن به شدت دوست داشتنی است و به دلیل موهای بلند و ظاهر دل ربا، طرفداران زیادی دارد. در این بخش اطلاعاتی کاربردی از نحوه نگهداری و خلق و خوی این نژاد ارائه می‌کنیم تا هوشمندانه تصمیم گرفته و انتخاب کنید.

برنس مانتن داگ

ویژگی سگ نژاد برنس مانتن داگ

معمولا قبل از خرید یا قبول سرپرستی نگهداری از سگ‌ها، باید ویژگی‌ آن‌ها را به خوبی بدانید و درک کنید. آگاهی از موارد مختلفی که به خلفیات، رفتارها، جزییات ظاهری و... مربوط باشد، به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای آینده پیش بینی کرده و خودتان را آماده کنید. در اینجا به بررسی دقیق مشخصات سگ برنس مانتن داگ می‌پردازیم.

فروش برنس مانتن داگ

ویژگی ظاهری برنس مانتن داگ

سگ برنس مانتن به عنوان یکی از جذاب‌ترین نژادهای بزرگ و قدرتمند شناخته می‌شود. این سگ دوست داشتنی برای گله داری گزینه بسیار مطلوبی بوده است، بدن قدرتمند و پشمالوی این سگ به راحتی می‌تواند مدیریت یک گله را برعهده بگیرد. این نژاد بزرگ و قوی، می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. وزن متوسط برنس مانتن داگ بین 36 تا 54 کیلوگرم است و معمولا ماده ها سبک‌تر از سگ‌های نر این نژاد هستند. وجود موهای دو رنگ، یک شاخصه دیگر در این نژاد محسوب می‌شود. رنگ موهای سفید، سیاه، قهوه‌ای و  مسی به عنوان رایج‌ترین ترکیب رنگ‌ها شناخته می‌شود. ابعاد بزرگ سر در این نژاد کاملا جلب توجه می‌کند. گوش‌های رو به جلو و بزرگ و آویزان این نژاد، استایلی از گلدن رتریور را تداعی می‌کند. گردن قوی در این نژاد سر و بدن را به هم متصل می‌کند. پوشش موهای برنس مانتن به شکلی جذاب و زیبا خودش را نشان می‌دهد. پرپشت بودن مو در ناحیه گردن، دم و پشت سگ، حس جذابی را القا می‌کند.

نژاد برنس مانتن داگ

ویژگی اخلاقی برنس مانتن داگ

قبل از خرید برنس مانتن داگ، لازم است تا اطلاعاتی در خصوص خلقیات او کسب کنید. شما باید بدانید سگ محبوب‌تان در خانه چه رفتاری دارد؟ آیا پرخاشگر است؟ آیا می‌توانید او را در کنار اعضای خانواده داشته باشید؟ آیا رفتار مهربانانه‌ای با سایر حیوانات خانگی یا کودکان دارد؟ درک این جزییات کمک می‌کند تا بتوانید تصمیم گیری کنید و زندگی در کنار این سگ زیبا و جذاب را رقم بزنید.

شخصیت سگ نژاد برنس مانتن به شدت مهربان و آرام است. در واقع از نظر رفتاری باز هم می‌توان به گلدن رتریور اشاره کرد. چرا که این نژاد نیز سگ خانواده است و رفتاری محبت آمیز با اعضای خانواده و سایر حیوانات برقرار می‌کند. هرچند که برای اجتماعی کردن این نژاد، نیاز به صرف زمان خواهید داشت و لازم است تا آموزش‌های جدی‌تری را ارائه کنید. فعالیت بدنی این نژاد بالا است و عاشق بازی هستند.

 

آیا می‌توان از برنس مانتن در آپارتمان نگهداری کرد؟

انرژی این نژاد بسیار زیاد است و نیاز به پیاده روی روزانه و تحرک کافی برای تخلیه انرژی احساس می‌شود. به همین دلیل لازم است تا این نژاد را در فضای بزرگی نگهداری کنید یا برای تخلیه انرژی هر روز به خارج از منزل ببرید.

 

آیا برنس مانتن داگ ریزش مو زیادی دارد؟

در این نژاد نیز مانند تمام سگ‌های بزرگ و پشمالو، شاهد ریزش مو در فصول خاصی هستیم. برای کاهش مشکل ریزش مو باید روزانه اقدام به برس کشی و جمع آوری موهای مرده کنید.

برنس مانتن داگ ارزان

آیا سگ نژاد برنس مانتن فرمان‌پذیر است؟

بله، سگ کوهستانی و بسیار جذاب برنس مانتن فرمان‌پذیری بالایی دارد. اما یادتان باشد این شما هستید که با قاطعیت، مهربانی، تشویق و تربیت صحیح می‌توانید جایگاه خودتان را برای فرمان دادن مشخص کنید. اگر روند تربیتی سگ برنز مانتن داگ به خوبی انجام شده باشد، قطعا شاهد فرمان پذیری خوبی خواهید بود.

 

آیا سگ برنس مانتن با کودکان ارتباط خوبی دارد؟

بله، این نژاد خلقیات آرامی دارد و ارتباط مطلوبی با کودکان برقرار می‌کند. به همین دلیل در دسته بندی سگ‌های محافظ و کاری شناخته می‌شود. چرا که با آموزش می‌تواند یک همراه عالی برای کودکان باشد. در این خصوص اصل آموزش را هرگز فراموش نکنید!

برنس مانتن داگ بهترین انتخاب

آیا برنس مانتن نیاز به فعالیت خارج از خانه دارد؟

اگر از این نژاد در آپارتمان نگهداری کنید یا حیاط بزرگی را در اختیارش قرار دهید، باز هم سگ‌تان نیازمند پیاده روی برای تعادل رفتاری مطلوب و کسب جایگاه در کنار شم است. هرچند این نژاد به شدت پر انرژی است و باید برای تخلیه انرژی او ساعت‌ها وقت به ورزش و پیاده روی اختصاص دهید.

 

آیا رسیدگی به سگ نژاد برنس مانتن داگ مشکل است؟

زندگی در کنار تمام سگ‌ها مسئولیت‌هایی را همراه دارد. این نژاد به دلیل دارا بودن موهای بلند و پر پشت، به شدت نیازمند برس کشی روزانه، استحمام در زمان‌های مشخص، رسیدگی به نظافت دست و پاها بعد از خروج از خانه و... است. پس اگر عاشق این نژاد زیبا و پشمالو هستید، بدانید که رسیدگی به آن ها بسیار ضروری است.

 

آیا سگ برنس مانتن نژاد پرخاشگری است؟

خیر! این نژاد بسیار اجتماعی است و برای تعامل با سایر حیوانات خانگی به شدت انعطاف پذیر است. اما در این میان باید خلقیات شخصی و تفاوت‌ها را درک نمایید و برای آموزش و رعایت اصول اولیه آشنایی حیوانات خانگی با یکدیگر و کشف نقاط ضعف رفتاری برای تجدید نظر در تربیت، با جدیت عمل کنید.

برترنین سگ های برنس مانتن

قیمت سگ برندس مانتن داگ

برای تصمیم به خرید این نژاد، قطعا آگاهی از قیمت اولویت بالایی دارد. شما می توانید با تماس تلفنی یا ارسال پیام به پرورش دهنده‌های به نام و شناخته شده، جدیدترین قیمت این نژاد را دریافت کنید. معمولا سگ‌ها با توجه به اصالت، نحوه نگهداری و پرورش قیمت گذاری می‌شوند.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین