قیمت و خرید نژاد سگ ژرمن شپرد | German Shepherd Dog

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله ژرمن شپرد

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ ژرمن شپرد | German Shepherd Dog

ژرمن شپرد به عنوان یکی از نژادهای باهوش و پر تحرک شناخته می‌شود. این نژاد به شدت حس و حال خوبی دارد و هوش بالای او موجب شده است تا در بسیاری از شرایط همراه انسان باشد. سگ نژاد ژرمت شپرد فرمان پذیری مطلوبی دارد و برای کارهایی مثل سگ پلیس و سگ همراه، به شدت مناسب است. شما به راحتی می‌توانید با این نژاد پشمالوی دوست داشتنی، تجربیات خوبی را رقم بزنید. این نژاد به دلیل فداکاری، شجاعت، و فرمان پذیری بالا، به عنوان همراه ایده آل شناخته می‌شود.

اگر شما نیز عاشق سگ نژاد ژرمن شپرد هستید و می‌خواهید برای زندگی در آپارتمان، باغ و ویلا آن را به سرپرستی بگیرید همراه ما باشید تا جزییات و ویژگی‌های این نژاد محبوب را بررسی کنیم.

سگ نژاد ژرمن شپرد

با نژاد باهوش ژرمن شپرد آشنا شوید

پیش از خرید سگ ژرمن شپرد باید جزییات رفتاری و ویژگی‌های کلی او را بشناسید و متناسب با همین ویژگی‌ها و شرایط شخصی‌تان اقدام کنید. سگ ژرمن شپرد به شدت باهوش است و فرمان پذیری خوبی دارد. به همین دلیل برای تربیت و آموزش یک سگ ایده آل محسوب می‌شود. با این نژاد می‌توانید ساعت‌ها پیاده روی کنید، بازی کنید و لذت ببرید. ژرمن ظاهر جدی و جسه بزرگی دارد، همین موضوع موجب می‌شود تا گزینه خوبی برای نگهبانی باشد. اما به خاطر داشته باشید که برای نگهبانی، حتما باید آموزش گارد را ترتیب دهید. علاوه بر این، ژرمن شپرد به دلیل توانایی در آموزش و اجرای وظایف متنوع، می‌تواند شغل‌ها و وظایف گوناگونی را برعهده بگیرد. این سگ‌ها می‌توانند در حوزه‌های مختلفی مانند نگهبانی، جستجو و نجات، کمک به افراد معلول، و حتی خدمات پلیسی و نظامی استفاده شوند. با هوش و وفاداری بالای ژرمن شپرد، نقش بسزایی در همراهی یک رفیق پشمالو ایفا می‌کند.

فروش سگ نژاد ژرمن شپرد

ویژگی سگ نژاد ژرمن شپرد

خرید نژاد ژرمن شپرد و لذت بردن از تجربه به سرپرستی گرفتن این نژاد، مستلزم شناخت دقیق شما است. ویژگی‌های این نژاد بسیار گسترده است. به همین دلیل در اینجا به برخی موارد آن اشاره می‌کنیم.

 

ویژگی ظاهری ژرمن شپرد

ژرمن شپرد از گوش‌های بامزه و بزرگ شناخته می‌شود. این سگ‌ها دارای ساختار بدنی قوی و عضلانی است که نمایانگر استقامت و توانایی او در انجام وظایف نگهبانی است. از سوی دیگر، بویایی قوی موجب می‌شود تا در پروسه جستجو نیز موفق عمل کند.  سینه عریض و گردن قوی این نژاد، توانایی بالایی در نگهبانی و حفاظت از خانواده یا محیط کاری ایجاد کرده است. استایل خمیده و پاهای خرگوشی نشان دهنده یک ژرمن اصیل است. معمولا چشم‌های بیضی شکل این نژآد حرف‌های زیادی با شما دارد. ژرمن در چند نوع مختلف وجود دارد که به ژرمن مو بلند و مو کوتاه معروف است. ژرمن مو بلند قطعا ریزش مو بیشتری خواهد داشت و نوع مو کوتاه آن در این زمینه دردسرهای کم‌تری دارد، اما قطعا زیبایی ژرمن با موی بلند چیز دیگری است! دم پر مو و کشیده در امتداد شیب کمر ژرمن مشخصه دیگری برای تشخیص اصالت آن است.

 

ویژگی های کلی ژرمن شپرد

از ویژگی‌های کلی ژرمن می‌توان به وزن او اشاره کرد که بین 33 الی 41 کیلوگرم می‌رسد. عمر این نژاد بین 7 تا 10 سال است و مانند تمام سگ‌های نژاد بزرگ یک عمر متوسطی را تجربه می‌کند. قد ژرمن در انواع نر بین 61 تا 66 سانتی متر است و در نوع ماده به حدود 55 تا 65 می‌رسد. این نژاد تحمل سرمای بالایی دارد و بسیار مقاوم است. این سگ بسیار با محبت و مهربان است و قطعا دوستی وفادار برای خانواده محسوب می‌شود.

 

آیا ژرمن برای نگهبانی مناسب است؟

سگ ژرمن شپرد دارای بدن قوی و استواری است. قد بلند یک امتیاز عالی برای نگهبانی او ایجاد کرده است. به همین دلیل می‌توانید با آموزش مخصوص دوره سگ گارد، از ژرمن شپرد برای نگهبانی و گارد استفاده نمایید. یادتان باشد که این آموزش بسیار تخصصی است و باید توسط افراد متخصص ارائه شود.

سگ نژاد ژرمن شپرد ارزان

آیا ژرمن آموزش پذیر است؟

ژرمن شپرد هوش سرشاری دارد و برای آموزش گزینه مناسبی است. شما به راحتی می‌توانید در سنین تولگی یا بزرگسالی ژرمن را آموزش دهید. فرمان پذیری و اطاعت بالا یکی از ویژگی‌های مهمی است که این نژاد را تبدیل به یک گزینه عالی برای حرکات نمایشی، فرمان پذیری در خانه و محافظت کرده است.

 

آیا ژرمن برای بچه‌های اوتیسم گزینه مناسبی است؟

در سال های اخیر ارتباطات بچه‌های اوتیسم با سگ‌ها به شدت تقویت شده است و سگ‌ها به عنوان دوست خوب برای آن ها شناخته می‌شوند. سگ ژرمن با آموزش کافی می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه برای همراهی کودکان اوتیسم باشد و در بهبود شرایط آن‌ها مطلوب به نظر برسد.

 

آیا ژرمن شپرد برای آپارتمان مناسب است؟

میزان تحرک سگ نژاد ژرمن بالا است. قطعا برای تخلیه انرژی روزانه و جستجو یا بازی، نیازمند فضای بزرگی است. نگهداری از این نژاد در خانه‌های حیاط دار و ویلا یا باغ گزینه مناسب‌تری است. اما در زندگی آپارتمانی، اگر فضایی بیش از 100 متر در اختیار داریم می‌توانید نسبت به خرید ژرمن اقدام کنید اما یادتان باشد که تخلیه انرژی روزانه خارج از منزل بخش مهم آن است.

بهترین سگ نژاد ژرمن شپرد

آیا ژرمن شپرد سگ پر سر و صدایی برای آپارتمان است؟

خیر! ژرمن شپرد در صورت آموزش دقیق و مرتب، بسیار سگ فرمان پذیر و مناسبی برای آپارتمان است. سر و صدا یا واق زدن در این نژاد دیده نمی‌شود، مگر در مواردی که به دلیل اشتباه عملکرد صاحب پت، حساسیتی ایجاد شده باشد. در این شرایط با راهکارهای عملی و به روز، حساسیت زدایی انجام می‌شود.

 ژرمن شپرد

ارتباط اجتماعی ژرمن شپرد

   بهتر است بدانید که این سگ‌ها شناخت اجتماعی بسیار بالایی دارند و با دیگر حیوانات خانگی ارتباط خوبی برقرار می‌کنند. برای خانه های دارای کودک نیز، خیال‌تان آسوده باشد.

 

آیا ژرمن ریزش آب از دهان دارد؟

خیر! اگر نسبت به آب دهان سگ حساس هستید، در خصوص نژاد ژرمن خیال‌تان آسوده باشد. این نژاد ریزش آب دهان ندارد مگر در شرایطی که دچار بیهوشی و دوران نقاهت آن باشد.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین