قیمت و خرید نژاد سگ آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله آمریکن پیت بول تریر

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier

نژاد سگ پیت بول، یکی از نژادهای مشهور و پرطرف‌دار در جهان سگ‌هاست که از آن به‌عنوان "پیت بول تریر" نیز یاد می‌شود. این نژاد به نام خود اصلی خود، "پیت بول" که به یکی از بهترین و قدیمی‌ترین نژادهای سگ‌ها تعلق دارد، افتخار می‌کند. سگ‌های پیت بول معمولاً دارای بدن قوی، عضلانی و ساختار جسمی جذابی هستند. این نژاد به‌عنوان یکی از نژادهای دوست‌داشتنی، بافت وفادار و مهربانی شناخته می‌شود و به‌عنوان حیوانات خانگی محبوب بسیاری انتخاب می‌شوند. با وجود سابقه‌ای که دارای ویژگی‌های تاریخی و برنامه‌ریزی‌های گوناگون دارد، سگ‌های پیت بول به‌عنوان یک نژاد وفادار، قوی و همچنین برای مسابقات ورزشی در حلقه‌های مختلف معرفی می‌شوند. در بحث قیمت و خرید نژاد سگ پیت بول نیز ضروری است که مشخصه‌های حیوان در سن و رده و یا شرایط جسمی و... را بررسی کنید.

پیش از ادامه لازم به توضیح است که مجموعه اطلس دام پرورش‌دهنده نژادهای مختلف انواع سگ و گربه در ایران بوده و به جهت تهیه و سرپرستی و خرید انواع نژادها مانند پیت بول می‌توانید با تیم پشتیبانی مجموعه تماس حاصل فرمایید.

قیمت پیت بول

ویژگی‌های سگ پیت بول

سگ پیت بول یک نژاد خاص از سگ‌هاست که ویژگی‌های خاصی دارد. همچنین باید توجه داشته باشید که پرورش و نگه‌داری از یک سگ پیت بول نیازمند مسئولیت و آمادگی است. آموزش، تمرین و توجه به نیازهای این نژاد بسیار مهم است تا یک سگ سالم و خوش‌رو باشد.

1. ظاهر جسورانه

سگ‌های پیت بول دارای بدنی عضلانی، قدرتمند و جسمانی جذاب هستند. سرشان نسبت به بدن بزرگ و مضبوطشان کوچک‌تر است و چشمان آن‌ها بزرگ و عمیق بوده و ابروهای کوتاه دارند.

2. وفاداری بی‌شرط

پیت بول‌ها به‌عنوان یکی از نژادهای سگ‌های وفادار شناخته می‌شوند. آن‌ها بسیار دلبسته به صاحبان خود هستند و آماده به تضحیه خود برای حفاظت از آن‌ها می‌شوند.

3. مهربانی و رفتار با کودک

پیت بول‌ها معمولاً با کودکان خوب هستند و به‌عنوان سگ‌های خانواده محور شناخته می‌شوند. آن‌ها معمولاً با کودکان مهربان و محبت‌آمیز هستند.

4. اطلاعات و هوش

این نژاد دارای هوش بالاست و قابلیت آموزش بسیار دارند. آن‌ها به‌سرعت دستورات را فهمیده و اجرا می‌کنند و می‌توانند در انواع آموزش‌ها شرکت کنند.

5. انرژی و فعالیت

سگ‌های پیت بول دارای انرژی فراوانی هستند و به تمرینات روزانه نیاز دارند. آن‌ها به بازی‌ها و فعالیت‌های جسمی علاقه دارند و اگر به نحو مناسب تغذیه و تمرین داده نشوند، ممکن است مشکلات رفتاری پیدا کنند.

6. مقابله با شرایط سخت

پیت بول‌ها دارای مقاومت بالا در مواجهه با سختی‌ها هستند و به‌عنوان سگ‌های محافظت‌کننده و شجاع شناخته می‌شوند.

7. مسائل بهداشتی

این نژاد به‌عنوان سگ‌های با احتمال بیشتری برای مشکلات پوستی و ترشحات زیاد بینی معروف‌اند. به طور مرتب مراقبت از پوست و مو و نظافت بینی آن‌ها بسیار مهم است.

8. شرایط اجتماعی

به دلیل سابقة منفی و مسائل حقوقی مرتبط با این نژاد، ممکن است در برخی مناطق محدودیت‌های حفظ اجتماعی وجود داشته باشد. بهتر است قوانین محلی و محدودیت‌های مربوط به نگه‌داری از این نژاد را در منابع مذکور بررسی فرمایید تا مطمئن شوید؛ اینها سبب می‌شود که قیمت و خرید نژاد سگ پیت بول موردتوجه عموم مشتریان قرار بگیرد و البته که مردم در مورد انتخاب توله در این نژاد حساسیت زیادی دارند.

در اطلس دام می‌توانید با بررسی آخرین آگهی‌های توله پیت بول، در این مورد اطلاعات دقیق‌تری را دریافت کنید.

خرید سگ پیتبول

روحیات و خلقیات نژاد پیت بول

روحیات و خلقیات نژاد پیت بول به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سگ‌ها شناخته می‌شود. این نژاد بسیار وفادار و انسان‌دوست است و با صاحبان و خانواده‌های خود ارتباط نزدیکی دارد. آن‌ها به‌عنوان سگ‌های مهربان و دلبسته شناخته می‌شوند و عموماً با کودکان بسیار خوب هستند. این سگ‌ها دارای انرژی فراوانی هستند و نیاز به فعالیت و تمرینات روزانه دارند. اگر به‌تنهایی نگه‌داری نشوند و به طور منظم تمرین ندهند، ممکن است اضطراب یا مشکلات رفتاری پیدا کنند.

در مقابل، با تربیت و اجتماعی‌سازی مناسب، پیت بول‌ها به‌عنوان حیوانات مهربان و شجاع به‌خوبی عمل می‌کنند. باید توجه داشت که روحیات پیت بول‌ها تحت‌تأثیر تربیت و محیط زندگی آن‌ها قرار می‌گیرد و نیاز به تعامل مثبت و حمایت از آن‌ها دارند تا به‌عنوان سگ‌های مثبت و دلچسب شناخته شوند.

دراین‌بین مجموعه اطلس دام با گردآوری بهترین توله‌ها از سراسر دنیا و البته نگهداری آن‌ها در شرایط بسیار مناسب، امکان تهیه و خرید انواع سگ پیت بول را به شما عزیزان می‌دهد، می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز را دریافت کنید.

نکات مهم در نگهداری سگ‌های پیت بول

نگهداری و پرورش سگ پیت بول نیازمند توجه و مراعات خاصی است. ابتدا باید به تغذیه سگ توجه داشته باشیم و غذاهای باکیفیت و غنی از پروتئین برای ایشان فراهم کنیم. همچنین، باید برنامه واکسیناسیون را منظم دنبال کنیم تا سگ در برابر بیماری‌های عفونی محافظت شود. فعالیت‌های تمرینی روزانه نیز برای آن‌ها ضروری است تا انرژی زیادی که دارند تخلیه شود.

اجتماعی‌سازی از دوران کودکی شروع شود تا رفتارهای اجتماعی صحیح یاد گیرند. تربیت با استفاده از روش‌های مثبت و پاداش مثبت مفید است و در صورت نیاز، مدرسه تربیت حرفه‌ای را ملاحظه کنید. مراقبت از بهداشت سگ نیز بسیار مهم است و نظافت دندان‌ها، پوست و گوش‌ها باید در روزمره انجام شود. در نهایت، عشق و محبت به سگ پیت بول از اهمیت بالایی برخوردار است و ایجاد ارتباط صمیمی و مثبت با این نژاد وفادار و دلبسته ایمانی است. به‌عنوان یک دستیار مسئول، تعهد و اهمیت به نگهداری و پرورش این نژاد اساسی است.

قیمت نژاد سگ پیت بول

قیمت خرید سگ پیت بول چقدر است؟

سگ‌های پیت بول با خط‌ ژنیک‌های معتبر و معروف بیشترین قیمت را دارند. سگ‌هایی که قبلاً تمرین یافته و دارای مهارت‌های خاصی هستند، ممکن است گران‌تر باشند.

به طور معمول، قیمت خرید یک سگ پیت بول می‌تواند میان 500 تا 2000 دلار یا بیشتر و در برخی موارد کمتر باشد. اما باید توجه داشت که خرید یک سگ نه تنها هزینه اولیه است. نگه‌داری، تغذیه، مراقبت‌های بهداشتی و تمرینات متعددی نیاز است و باید به مسئولیت‌های اجتماعی و قوانین محلی نیز توجه داشته باشید. البته این ها صرفا اطلاعاتی است که در اینترنت در دسترس است و ممکن است با بررسی برای قیمت و خرید نژاد سگ پیت بول، در اطلس دام بتوانید گزینه هایی مناسب تر را پیدا کنید.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین