قیمت و خرید نژاد سگ پودل استاندارد | Poodle - Standard

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ رایگان در خصوص انتخاب و نگهداری پاپی های زیبای اطلس دام با توجه به شرایط زندگی و علایقتون، با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره لطفا با شماره 02128420168 و 09121307070 تماس بگیرید

آخرین آگهی های توله پودل استاندارد

مطالب آموزشی و آگهی توله ها در کانال تلگرام باشگاه اطلس دام پارسیان
telegram عضویت

مشاوره انتخاب نژاد باشگاه اطلس دام پارسیان

نژاد های دارای آگهی فعال

قیمت و خرید نژاد سگ پودل استاندارد | Poodle - Standard

سگ‌ها موجودات دوست داشتنی و دوستان باوفای ما هستند. اگر شما هم جذب موهای فرفری پودل استاندارد شده‌اید و دست و پاهای بلند استوانه‌ای آن ها در دل‌تان جایی پیدا کرده است، قطعا بهترین صفحه را برای کسب اطلاعات در خصوص این نژاد پیدا کرده‌اید. پودل استاندادر یکی از نژادهای پرطرفدار و دوست داشتنی است که این روزها به شدت طرفدار پیدا کرده است.

در این بخش به بررسی جزییات و پاسخ سوالات شما در خصوص خرید سگ نژاد پودل استاندارد و شرایط نگهداری از آن اشاره می‌کنیم.

پودل استاندارد

ویژگی ظاهری سگ نژاد پودل استاندارد

ابتدا باید از نظر ظاهری پودل استاندارد را بررسی کنیم. این نژآد پودل به عنوان یک نژآد خاص و زیبا شناخته می‌شود. از نظر اندازه و ساختار فیزیکی، این پودل در ابعاد کوچک نیست و ابعاد آن بین سگ‌ها متوسط تا بزرگ است. به همین دلیل ارتفاع سر پودل تا زمین بین 38 تا 61 سانتیمتر است. این نژاد بدنی مستطیل شکل دارد و عضلات بسیار قوی  او موجب شده است تا فعالیت‌های متعددی را انجام دهد. سر پودل با ظاهری پشمالو و پوزه گرد، خودش را در دل افراد جا می‌دهد. گوش‌های افتاده و پشمالو، یکی دیگر از جذابیت‌های بصری این نژاد است. پوست پودل استاندارد نرم و صاف است و موهای موج دار که در بعضی نواحی ضخامت بیشتری دارند، تن او را پوشانده‌اند. ترکیب این ظاهر مواج و فرفری به شدت جذاب است. جالب است بدانید که پودل در رنگ‌های سیاه، سفید، قهوه‌ای، طلایی، خاکستری و... دیده می‌شود.  پودل‌ها معمولا تک رنگ هستند و ترکیبی از رنگ ها بر روی بدن آن‌ها دیده نمی‌شود. دم پودل استاندارد به صورت بلند، قوس دار و کشیده قرار دارد و سطح آن با موهایی مشابه بدن سگ، پوشیده شده است.

با توجه به این ویژگی‌های ظاهری، پودل استاندارد به عنوان یک نژاد خاص و زیبا شناخته می‌شود که به دلیل هوش بالا و آموزش پذیری مطلوب، بهترین انتخاب برای اکثر خانواده‌ها است.

فروش پودل استاندارد

ویژگی های اخلاقی پودل استاندارد

پودل استاندارد به عنوان یک نژاد بسیار باهوش شناخته می‌شود. صمیمیت و تمایل به برقراری ارتباط دو سویه، یکی دیگر از ویژگی‌های این نژاد است. طبق نظر سنجی‌ها و تحقیقات انجام شده، پودل نژادی به شدت باهوش است و می‌توان گفت که در رده برترین‌ سگ‌های باهوش جهان قرار می‌گیرد. همین امر موجب شده است تا روند تربیت پودل آسان‌تر باشد و پیچیدگی‌های بیشتری برای دستور دادن و اجرا کردن توسط او وجود داشته باشد. تعلیم پذیری این نژاد بسیار مطلوب است و می‌تواند شما را شگفت زده کند.

پودل استاندارد ارزان

نکات مهم نگهداری از پودل استاندارد

آگاهی از نکات مهمی که قبل از خرید پودل استاندارد باید مدنظر داشته باشید، به شما کمک می‌کند تا بتوانید انتخاب درستی را تجربه کنید.

 

آیا پودل مناسب نگهداری خانواده است؟

اگر قصد دارید برای خرید پودل استاندارد اقدام کنید، بهتر است بدانید که این سگ خلقیات مهربان و صمیمی دارد. رفتار محبت آمیز سگ نژاد پودل با خانواده بسیار مطلوب است و شما بدون نگرانی می‌توانید سرپرستی این سگ بانک را برعهده بگیرید.

خرید پودل استاندارد

آیا پودل استاندارد ارتباط خوبی با کودکان دارد؟

بله، پودل استاندارد به عنوان یک نژاد مهربان و دلسوز شناخته می‌شود. این نژاد معمولاً با کودکان تعامل بسیار خوبی دارد. به همین دلیل می‌توانید با خیال آسوده سگ دلبندتان را در کنار کودک گذاشته و از زندگی لذت ببرید.

 

آیا پودل استاندارد مناسب نگهداری در خانه است؟

بله، پودل‌های استاندارد سگ‌های محبوبی برای زندگی خانه هستند. آن‌ها به بهترین شکل ممکن با زندگی آپارتمانی خو می‌گیرند. پودل‌ها فعالیت و ورزش را دوست دارند. شما برای نگهداری از پودل در خانه، باید حتما ورزش، پیاده روی و تحرک را اولویت قرار دهید.

خوش قیمترین پودل استاندارد

آیا پودل با پت‌های دیگر ارتباط خوبی دارد؟

پودل استاندارد به شکلی هوشمندانه می‌تواند خودش را با زندگی شما تطابق دهد. در واقع، پودل استاندارد به دلیل اجتماعی بودن، خیلی خوب با حیوان خانگی شما خو می‌گیرد. هرچند در این روند باید آموزش را جدی بگیرید و گام به گام پیشروی کنید.

 

توجه به نظافت و بهداشت

   پودل‌ها به دلیل موهای بلند و فرفری، نیاز به نظافت مرتب دارند. به همین دلیل می‌توایند با در نظر گرفتن نحوه نگهداری و مراقبت دقیق، برس کشی روزانه و توجه به سلامت پوست و مو، آن‌ها را از هرگونه مشکل محافظت کنید.

نژاد پودل استاندارد

بهداشت دهان و دندان پودل استاندارد

توجه به بهداشت دهان و دندان پت، بخش مهمی از کیفیت زندگی و سلامت او را تامین می‌کند. به همین دلیل لازم است تا هوشمندانه در این زمینه اقدام کنید و با مراقبت های روتین، از دندان پودل محافظت نمایید. خوشبختانه استفاده از دهانشویه، مسواک، خمیر دندان های مخصوص و موارد این‌چنیین موجب شده است تا کیفیت زندگی اکثر سگ‌ها بهبود یابد و مشکلات دهان و دندان که زمینه ساز کاهش کیفیت زندگی و مشکلات گوارشی است، رخ ندهد.

 

تغذیه پودل استاندارد

 توجه به تغذیه پودل اهمیت بالایی دارد. چرا که می‌تواند کیفیت زندگی پت را مشخص کند. به این ترتیب  می‌توانید براساس فعالیت پت، سن و سال و موارد این‌چنینی، تغذیه مناسبی از غذاهای خشک و تر در پیش بگیرید.

لوکیشن باشگاه اطلس دام پارسیان

گفتگو آنلاین